Mesajlar


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Mirza Dündar (09/05/2019 21:58)
Konu : Ellerinize Sağlık.
Mesaj : Üstadım elinize kolunuza sağlık.
"Teşekkürler. Sevgiyle kalın..."
Editör Notu
necati (04/11/2016 22:20)
Konu : SELAM OLSUN
Mesaj : Sayın hocam isminiz geçti öle bir selam ve saygılarımızı göndermek geçti içimizden
"Teşekkürler. Hatırlanmak güzel şey. Sevgi ile kal... "
Editör Notu
H.Deniz Çizmeci (10/12/2015 02:45)
Konu : Toprak çürümesin
Mesaj : Metin abi selam,
Vakit buldukça internet sitelerini ziyaret ediyorum,ziyaret ettikçe kapılıp gidiyorum.
Kalemine sağlık,eksik olma...
Toprak çürümesin ve küsmesin!
"Çok teşekkürler... Her zaman beklerim...."
Editör Notu
Turgut (06/07/2015 15:14)
Konu : Artvin'de madene hayır direnişi
Mesaj : Merhaba Metin bey,google a ekoloji yazdım sitenizi gördüm,yazılarınızı okudum.Duygularımıza tercüman olan yazılarınızı isminizle paylaştım.
20 yıldan fazla bir süredir Artvin halkı direniyor,her platformda sesimizi duyurmaya çalışıyor ve bu YALAN ve TALANA karşı desteklerinizi esirgemeyeceğinizi umuyorum.
Saygılarımla.
"Hem doğanın hem de ülkenin talanına ve soyulmasına karşı durarak,hem ülkeye hem de doğaya ve yaşam alanlarına sahip çıkarak direnenlere, Artvin halkına selam olsun. Artvin halkı mücadelesinde yalnız değildir!"
Editör Notu
Mustafa Aydıngöz (05/12/2014 00:10)
Konu : Teşekkür
Mesaj : 8/ Ocak/ 2015 Perşembe günü, Çaldağı''ndan-Yırca'' ya - Yırca'' dan İzmir''e "Çevre Katliamlarına Hayır."panelimiz ile ilgili olarak sayfanızı ziyaret ettim. Elinize, yüreğinize sağlık. Çaldağı mücadelenizde yalnız değilsiniz. Karşıyaka'' den sevgiler, saygılar...
"İlgi ve duyarlılığınıza çok teşekkürler Mustafa Bey. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Hep sevgi ile kalınız. Selamlar ve sevgiler."
Editör Notu
nehir (28/05/2013 21:05)
Konu : sayfanızla ilgili
Mesaj : tesadüfen girmiş olduğum sayfanızı çok beğendim başarılarınızın devamını diliyorum
"Teşekkürler. Sevgi ile kalınız..."
Editör Notu
asdfghjklşi (19/02/2013 10:18)
Konu : tebrik
Mesaj : çok güzel
"İlginize teşekkürler... Hep sevgi ile kalınız..."
Editör Notu
rıza ayan (17/11/2012 12:06)
Konu : ilerlemek medeni olmak
Mesaj : şuna bakın onca sanatçı şair, hepsini yaktılar.biz bu ülkede ilerlemek için ne kadar gaza basarsak basalım ,ama arap emperyelizminden kalan ve dinimizi kendi çıkarlarına alet eden o parazitler durmadan frene basıyor.o parazitlerden bir türü kurtulamıyoruz.bu ülkeyi seven bu ülke için gözünü kırpmadan şehit olan bütün vatanseverlerin mekanı cennet olsun.
"Aydın, yaşamında insanlık için ürettikleri ile çevresine ışık veren, aydınlık yaratan kişi anlamına da geliyor. Dolayısıyla bu ülkede aydın insanların çeşitli yollarla yok edilmesi de, hayatımızı aydınlatan tüm ışıkların birer birer söndürülmesi gibi bir anlam da taşıyor. Sonuçta karanlığın hükmü böyle başlıyor. İşte bu nedenle şimdi ampulün iktidar olduğu bir dönem yaşanıyor... Öyleyse şimdi hayallerimize sahip çıkıp umudumuz için cesur olmak zamanı. Karanlıkta ıslık çakmak yerine aydınlık için herkesin bir mum yakması gereken bir zaman..."
Editör Notu
alper sağlık (10/03/2012 02:16)
Konu : aydoğan yavaşlı
Mesaj : metin bey aydoğan yavaşlının adresini yada telefonunu yada nasıl ulaşabileceğimi söylermisiniz benim ilkokul öğretmenim olur kendisi şimdiden teşekkürler
"Sayın Aydoğan Yavaşlı''nın bende e-mail adresi mevcut. Buradan kendisi ile iletişim kurabilirsiniz sanırım. Adresi şöyle: ayavasli@gmail.com Selam ve sevgiler..."
Editör Notu
Metin SERT (13/11/2011 15:35)
Konu : Merhaba
Mesaj : Benim de adım Metin SERT. Epeydir bu siteye bakıyorum. Çok güzel, kolay gelsin. Selamlar.
"Teşekkürler. Ortak adlarımız sayesinde ayrıca bir de ortak web sitemiz oldu demek ki. Sevgi ile kalın..."
Editör Notu
Mesut (02/09/2011 18:00)
Konu : harika bir sayfa
Mesaj : Yürekten tebrik ediyorum içerik olarak bugüne kadar gördüğüm en güzel sayfa başarılar
"Çok teşekkür ederim. Sevgi ve selamlarımla...."
Editör Notu
Aydoğan Yavaşlı (25/08/2011 18:43)
Konu : teşekkür
Mesaj : Sevgili Kardeşim, emeğin için teşekkür ediyorum. Sağ ol...
"Sevgi olmadan emek olmaz... Emek olmadan da sevgi büyüyemez..."
Editör Notu
MÜJDE YILDIRIM (26/03/2011 13:14)
Konu : tebrik
Mesaj : Kaleminiz,konu baslıklarınız,yazı içerikleri ve uyumlulugu konusunda çok başarılı oldugunuzu söylemeden edemedim.Başarılarınızın devamını dilerim..Saygım ve sevgimle..
"Yorumlarınız için teşekkürler Müjde Hanım. Tüm çalışmalarımı henüz siteye aktaramadım. Çok zaman aldığından yeterince zaman ayıramıyorum. Sitem henüz çok yeni sayılır. Yapmak istediğim ve siteye aktarmak istediğim çok şey var çalışma olarak. Dolayısıyla değerli yorumunuzun site için yapmayı düşündüklerimi gerçekleştirmede beni biraz daha teşvik edici olduğunu söylemeliyim. Tekrar teşekkürler. Sevgi ile kalın."
Editör Notu
Huseyin Yavas (17/03/2011 00:09)
Konu : teşekkürler
Mesaj : Hocam sancaklı yörükleri ile ilgili yazınız çok güzel,eksik bilgilerimi sayenizde tamamladım..bende anne ve baba tarafı sancaklı yörüğü bir alilenin oğlu olarak ileride çocuklarımıza neslimizi anlatacağımız bir bilgimiz olur.Gerçekten bende dedeniz gibi kökenimi sorduklarında yörük demem, illaki sancaklı yörüğü olarak söyleme gereği hissederim..dede ve ninelerimzden böyle gördüğümüz içindir.,selamlar saygılar..


,
"İlginize teşekkürler Hüseyin Bey, Dedemle ilgili bu anı, çocukluk günlerimden bugüne taşıyabildiğim güzel bir anıydı benim için. Geçtiğimiz yıllarda başladığım tarihsel araştırmalar içinde de bu anıya yer verirken, araştırmada önemli bir ayrıntı olabileceği dikkatimi çekmişti. Bu nedenle bu anıyı derleyerek biraz geliştirme ihtiyacı duymuştum. Dolayısıyla işe yarar bir bilgi olması beni de mutlu etti. Sevgi ve selamlar."
Editör Notu
Önder Mutlu (07/01/2011 00:37)
Konu : Teşekkür ve başarı dileği
Mesaj : Sevgili Murat bey , Babamız Op.Dr.M.Niyazi Dinçsoy ile ilgili Araştırmanıza gönülden teşekkür ederken; size yaşamınızda ; sevdiklerinizle sağlık,afiyet,mutluuk,başarı ve esenik dolu nice yıllar diliyoruz. Önder-Ahmet Mutlu . Kızı-EczÖnder Mutlu,Damadı-Bankacı Ahmet Mutlu Torunları: Uzm.Dr.Dt.Lamia Sağesen-Dr.SemihSağesen Anesteriolog Uzm.Dr.N.Mehmet Mutlu Nörölog Uzm.Dr.AyşePınarTitiz-Doc.Op.DrAliTitiz Torun çocukları : ElifAyçaSağesen, SılaTitiz-Sarp Titiz.
"İçten dilekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Aynı zamanda çok sevgili ve yakın bir dostum da olan babanız Op. Dr. M. Niyazi Dinçsoy ile ilgili araştırmalarım ve paylaştığımız özel anılarımızı diğer sitem olan www.metinsert.tr.gg adresindeki sitemde inceleyebilirsiniz. Bu site henüz yeni olduğu için tüm çalışmalarımı aktaramadım. Yakın bir zamanda Sevgili Dinçsoy'la ilgili bölümleri bu siteye de aktaracağım. Sevgi ve selamlar..."
Editör Notu